Erkekler için cinsel gücü artıran egzersizler

Her erkek daha iyi bir sevgili olmak ister .

Birçok erkek için, partneri için kalıcı ve derinden tatmin edici bir cinsel deneyim sağlayamama düşüncesi, strese ve kaygıya neden olan bir şeydir.

Onun için arkadaşlarına övünmesini umduğun bir tür cinsel performans vermek istiyorsun (endişelenmek yerine onlara şikâyet eder).

Cinsel Dayanıklılığınızı Arttırma Neden Önemlidir?

Seks, gelişen bir ilişkinin ayrılmaz bir parçasıdır. Seni bağlar. Seni bağlı tutar.

Kaslar zamanla zayıflar ve ihmalden atrofi yapabilirler … ve buna cinsiyete özel kaslar da dahildir.

Cinsel güven cinsel yeterlilikten gelir. Senin kadar yapı tarafından beceri seti ve cinsel dayanıklılık, kendi yeteneklerine yeni bir gurur duygusu ve inançla yatak odası girecek.

Bu ipuçlarından sadece birkaçını deneyin ve siz (ve eşiniz) hiçbir zaman bir fark yaratmayacaksınız.

Cinsel Dayanıklılığınızı Artırmak İçin 7 Egzersiz

Cinsel dayanıklılık, penisinizin performansı ile sınırlı değildir. Derin, transformasyonal seks tüm vücut deneyimidir ve bu nedenle tüm vücudunuzun fit ve hazır olmasını gerektirir.

1. Dil

Hiç oral diliniz sırasında dilinizi veya çenenizi sardınız mı? Biliyorsun, senin için eğlenceli değildi ve kesinlikle onun için değildi.

Dil şınav yaparak çene ve dil kaslarınızı güçlendirin. Dilinizin ucunun alt tarafını sert damağınızın ön tarafına doğru itin (ağzınızın önü, ön dişlerinizin hemen arkasında). Yeterince güçlü olan bu zamanı yapın ve zamanla daha kolaylaşacaktır (size oral seks için daha fazla cinsel dayanıklılık kazandıracak).

Bu alıştırmayı bir sonraki seviyeye taşımak için dilinize ve sert damak tadınıza sert kabuklu çikolata şekerlemeleri koyabilir ve dilinizin gücüyle onları ezberlemeye başlayabilirsiniz (ya da daha sağlıklı bir alternatif için üzümleri kullanabilirsiniz).

2. Önkol

Kendinizi bir pozisyon için geliştirdiğinizde veya G-noktasını uyarırken, cinsel dayanıklılığınız belirli bir miktarda önkol gücü gerektirir.

Henüz yapmadıysanız, biraz serbest ağırlık veya spor salonu üyeliği alın ve önkol buklelerinize ağırlık verin.

3. Abs Ve Alt Sırt

Karın ve alt sırt kaslarınız neredeyse her cinsel pozisyonda biraz kullanılır.

Daha fazla genel ab ve alt sırt mukavemeti için ters bukleler, ağız kavgası, çıkmalar, tahtalar ve itme alıştırmaları yapın.

4. Nefesinizle Bağlanın

Hepimiz “Beyzbol hakkında düşünün…” diye çok hızlı bir şekilde boşalmayı önlemek için hileler duyduk . Gerçekte, bu hile işe yaramıyor. Zihniniz ne kadar az bağlıysa, vücudunuza o kadar az kontrolünüz olur.

Cinsel uyarılma seviyenizin fazladan farkında olmak istersiniz. Tüm dikkatinizi, hissettiğiniz zevk üzerine koymak istersiniz.

Boşalmayı kontrol etmenin daha kolay bir yolu, rahatlatıcı ve nefes almaya odaklanmaktır. Derin nefes al ve kasların rahatlamasına izin ver. Endişeli ve gergin olduğunuzda erken boşalırsınız; Vücudunuzdaki “dövüş ya da uçuş” cevabı, kas gerginliğiniz tarafından tetiklenir. Rahatlatıcı, ön sevişme süresini uzatan ve daha derin nefes alarak bunu önlemek.

5. Uyku

Uyurken, testosteron (cinsiyet sürücünüzden büyük ölçüde sorumlu olan hormon) üretilir. Sürekli uykunuz varsa, testosteron seviyeleriniz hızla düşer.

Yatmadan iki saat önce gözlerinden mümkün olduğunca fazla yapay ışık alın. Mümkün olduğu kadar oda karanlıkta uyuyun ve gece başına en az 8 saat dinlenmeye öncelik verin. Testosteron üretiminiz geliştirilmiş uykudan artacaktır. Ekstra testosteron, cinsel dayanıklılığınızı artırır.

6. Pelvik Taban Egzersizleri

Hiç PC kasını duydun mu? Pubcococygeus (PC) kası, kasık kemiğinden kuyruk kemiğine kadar uzanan hamak şeklindeki bir kastır. Pelvis tabanınızı oluşturur ve hem erkek hem de kadınlarda bulunur. İdrar akışını durdurmak için işerken çekebileceğiniz kastır.

Birçok insanda, bu kaslar büyük ölçüde göz ardı edilir ve zamanla zayıflamaya başlarlar. Güçlü bir pelvik tabanına sahip olmak, erektil gücü, ejakülasyon kontrolü ve orgazm kuvvetini arttırır.

PC’nizin kasları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, zaman zaman bir uyandırma çağrısı yapmak için kasları nabzı tutup tutun. Dil güçlendirici alıştırmaya benzer şekilde, zamanla daha kolay hale geleceğini hissedeceksiniz. Çabuk darbelerle başlayın, on iki saniyelik tutacaklara ilerleyin ve birkaç gün sonra ara vermeksizin on beş saniye bekletip atlayamayacağınızı görün.

Bunu devam et ve pantolonunda hiç bir zaman altı paketin olacak.

Leave a Reply