Cinsel performansını artırın

Bütün gece yatakta cinsel aktivite sürdürmek istiyorsan, yalnız değilsin. Birçok erkek cinsel performanslarını geliştirmenin yollarını arıyor. Bu, mevcut sorunları iyileştirmeyi veya iş ortağınızı mutlu etmenin yeni yollarını aramayı içerebilir.

Piyasada birçok erkek geliştirme hapı var, ancak daha kalın kalmanın ve eczaneyi ziyaret etmeden daha uzun süre dayanmanın birçok yolu var.

Penisinizin tansiyon üzerinde çalıştığını ve dolaşım sisteminizin en iyi şekilde çalıştığından emin olun. Temel olarak, kalbiniz için iyi olan şey cinsel sağlığınız için iyidir.

Cinsel performansınızı iyileştirmenin diğer kolay yollarını bulmak için okumaya devam edin.

1. Aktif kalın

Sağlığınızı iyileştirmenin en iyi yollarından biri de kardiyovasküler egzersizdir. Cinsiyet kalp atış hızınızı artırabilir, ancak düzenli egzersiz, kalbinizi formda tutarak cinsel performansınıza yardımcı olabilir. Koşu ve yüzme gibi ter kırma egzersizi günde 30 dakika, libidonuzu canlandırmak için harikalar yaratabilir.

2. Bu meyveleri ve sebzeleri yiyin

Bazı yiyecekler de kan akışını artırmanıza yardımcı olabilir. İçerirler:

  • soğan ve sarımsak: Bu besinler nefesiniz için iyi olmayabilir, ancak kan dolaşımınıza yardımcı olabilirler.
  • muz: Bu potasyum açısından zengin meyve, önemli cinsel bölgelerinize fayda sağlayabilecek ve cinsel performansı artırabilecek kan basıncınızı düşürmenize yardımcı olabilir.
  • Biberler ve biberler: Tamamen doğal baharatlı yiyecekler, hipertansiyon ve enflamasyonu azaltarak kan akışınıza yardımcı olur.

3. Bu etleri ve diğer yiyecekleri yiyin

Daha iyi kan akışı elde etmenize yardımcı olabilecek bazı yiyecekler:

  • Omega-3 yağ asitleri: Bu tip yağlar kan akışını arttırır. Somon, ton balığı, avokado ve zeytinyağında bulabilirsiniz.
  • Vitamin B-1: Bu vitamin, sinir sisteminizdeki sinyallerin, beyninizden penise sinyaller dahil, daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur. Domuz, yer fıstığı ve barbunya fasulyesinde bulunur.
  • yumurtalar: Diğer B vitaminlerinde yüksek yumurtalar denge hormon seviyelerine yardımcı olur. Bu genellikle bir ereksiyonu engelleyen stresi azaltabilir.

4. Stresi azaltın

Stres, libidonuz da dahil olmak üzere sağlığınızın tüm alanlarına zarar verebilir. Stres kalp atış hızınızı artırır (kötü şekilde) ve kan basıncını arttırır. Her ikisi de cinsel arzu ve performansa zarar veriyor. Psikolojik stres aynı zamanda ereksiyona ulaşmayı veya orgazmaya ulaşmayı da etkileyebilir. Egzersiz, stresi azaltmanın ve sağlığınızı iyileştirmenin harika bir yoludur. Eşinizle stresiniz hakkında konuşmak aynı zamanda ilişkinizi güçlendirirken sizi de sakinleştirebilir.

Stres ayrıca, cinsel performansınıza zarar verebilecek sigara veya alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıkları da tetikleyebilir.

5. Kötü alışkanlıkları tekmelemek

Sigara içmek ve alkol almak gibi, rahatlamaya bel bağladığınız şeyler cinsel performansı da etkileyebilir. Çalışmalar, küçük bir kırmızı şarabın dolaşımı iyileştirebileceğini ileri sürerken, çok fazla alkolün yan etkileri olabilir.

Uyarıcı dar kan damarları ve iktidarsızlık ile ilişkilendirilmiştir. Sigarayı bırakmak veya bırakmak sigarayı bırakmak performansı arttırmak için ilk adımlardan biridir. Kötü alışkanlıkları, egzersiz yapmak ve iyi beslenmek gibi sağlıklı olanlarla değiştirmek, cinsel sağlığın iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

6. biraz güneş alın

Güneş ışığı vücudun melatonin üretimini durdurur. Bu hormon uykumuza yardımcı olur ama cinsel dürtüleri de siler. Daha az melatonin, daha fazla cinsel istek potansiyeli anlamına gelir.

Dışarı çıkıp güneşin cildinize çarpmasına izin vermek, özellikle vücudun daha fazla melatonin ürettiği kış aylarında seks sürücünüzün uyanmasına yardımcı olabilir.

7. Mastürbasyon ve uzun ömür

Yatakta kalmak istediğiniz sürece sürmezseniz, biraz pratik yapmanız gerekebilir. Seks yapmak için seks yapmak için en iyi yol olsa da, mastürbasyon da uzun ömürlü olmanıza yardımcı olabilir.

Ancak, nasıl mastürbasyon yaptığınız zararlı etkileri olabilir. Eğer acele ederseniz, eşinizle birlikte geçirdiğiniz süreyi istemeden azaltabilirsiniz. Sır, en son, yalnız olmadığın zamanki gibi olmasını istiyor.

8. partnerinize dikkat edin

Seks tek yönlü bir sokak değildir. Partnerinizin arzularına özel ilgi göstermek sadece onlar için seksden zevk almakla kalmaz, aynı zamanda sizi rahatsız etmenize veya yavaşlatmanıza da yardımcı olabilir. Bu konuda daha önce konuşmak, ısıtılmış bir anda yavaşlatmanız gerekiyorsa, herhangi bir garipliği azaltmanıza yardımcı olabilir.

Bir mola verirken eşinize odaklanma veya eşinize odaklanma, ikiniz için daha keyifli bir deneyim yaratabilir.

Leave a Reply